KELCOM - zabezpečení objektu, kamerové systémy

Úvod
H S


Tisk Email
pátek, 21. prosince 2018 08:09

Klidné svátky a úspěšný nový rok 2019

vám přeje naše společnost.

PF 2019

 

 
Tisk Email
úterý, 11. prosince 2018 13:35

Kapka naděje

by měla zbýt i pro ty, kteří to nejvíc potřebují.  Tato nadace se snaží pomáhat lidem v nouzi, proto jsme se i my rozhodli je podpořit. Více na

http://www.kapkanadeje.cz/ext

Kapka naděje

 
Tisk Email
úterý, 10. července 2018 08:49

Zvýšení počtu instalovaných kamerových systémů do bytových domů - panelových

Pravděpodobně s nárůstem kriminality na sídlištích souvisí zvýšení poptávky po kamerových systémech do panelových domů. V poslední době zaznamenáváme zvýšený zájem právě od těchto zákazníků.

Jedná se nejen o střežení poštovních  schránek, koláren, vstupních dveří a výtahů, ale i blízkého okolí domů a jejich vstupů. Sledování a záznam těchto prostor je sice někdy na hraně (myslím tím požadavky GDPR), ale co mají nebozí majitelé bytů dělat ? Pokud se sleduje pouze bezprostřední prostor domu a na záznamech nejsou obličeje osob, procházejících po chodníku, jistě je zákonu učiněno zadost.

 

 
Tisk Email
středa, 20. června 2018 08:46

Omezení dodávek požárních ucpávek

Kvůli velkému množství zakázek, které se nahrnuly na naši firmu, musíme omezit dodávky požárních ucpávek pro stavební firmy. Zvládáme provádět ucpávky pouze u kabelů na zakázkách, na kterých sami pracujeme.

 

 
Tisk Email
středa, 16. května 2018 08:31

Kamerové systémy a dálkový přístup k nim

Řada zákazníků má v poslední době pocit, že podívat se z dálky přes počítačovou síť nebo přes internet je možné jen na kamery IP. Kdoví, zda jim tento názor nepodsouvají jejich IT specialisté. Ale rozhodně to není pravda.

Už řadu let fungují VŠECHNY kamerové systémy tak, že se záznamové zařízení připojí k počítačové síti v objektu a tím i k internetu. Potom se můžete na kamery živě podívat z mobilu, počítače nebo tabletu odkudkoli na světě. A pokud máte rychlejší internetové připojení, můžete si stáhnout krátký záznam z některé kamery.

V posledních asi dvou letech navíc nepotřebujete mít veřejnou IP adresu nebo dokonce statickou IP adresu. Namísto toho se používá spojení typu P2P, které je zdarma a obě tyto IP adresy nahrazuje. To znamená, že dokonce můžete svoje záznamové zařízení přesunout (třeba na jaře z domu na chalupu a na zimu zase zpátky) a pořád se k němu připojujete stejným způsobem.

A navíc jsou v poslední době všechny kamerové systémy tak vyspělé, že po dálkovém připojení k záznamovému zařízení se můžete dále propojit až ke kameře samotné. My tuto možnost využíváme například k tomu, že v nočních hodinách nastavujeme kamery, aby jejich obraz s infrapřísvitem byl co nejkvalitnější. A přitom sedíme doma v pohodlí obýváku. Zákazník tak neplatí dopravu a nemusí s námi být v noci v kanceláři.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 1 z 8
 

HLEDÁTE

podrobnější informace o

Porovnání rozlišení kamer.

KAMEROVÝCH

SYSTÉMECH ?

zkuste se podívat

sem.

 

Člen Hospodářské komory ČR

Člen sdružení Asociace Gremium Alarm

Člen montážní skupiny KELCOM v ČR

Certifikace u České asociace pojišťoven

Certifikát CI na poplachové a kamerové systémy

Osvědčení od NBÚ na stupeň "Důvěrné"

Spolehlivá firma 2016

Důvěryhodná firma 2015

 • dálkové ovladače
 • digitální záznamové zařízení
 • ovládací panel požární ústředny
 • domácí telefony a videotelefony
 • pohybový detektor
 • požární siréna
 • kamera otočná v krytu
 • stropní DOME kamera
 • kamera s infrapřísvitem
 • venkovní střežení - infrazávory
 • ovládací klávesnice
 • stropní pohybový detektor
Uživatelské jméno
Heslo