Certifikace Tisk

Živnosti a koncese


Proč je potřebné dbát na používání certifikovaných komponent instalovaných certifikovanou firmou ?

Laik zpravidla nedokáže rozeznat, co mu prodávající nabízí a zda to bude funkčně vyhovovat ve všech případech, které se mohou v praxi vyskytnout. Zda má nabízený systém záložní napájení, jak je chráněn proti zamaskování detektoru apod. Také se o to starat nemusí, od toho jsou tu normy. Všechny nyní dodávané komponenty na našem trhu musí projít certifikací, která zkontroluje jejich vlastnosti.

Zatímco na necertifikované komponenty narazíte na trhu jen zřídka, necertifikovaných firem je hodně. Takže pokud váš dodavatel nemá potřebnou koncesi „Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob“, nevíte, za jeho zaměstnanci nebyli dříve trestaní. Nebo zda firma posílá své pracovníky na školení a udržuje jejich profesionalitu.

Aby vám pozvaný technik vypracoval návrh na střežení domu, musíte mu jej celý ukázat. On vyhodnotí, kudy se zloději mohou snadno dostat, aby tyto cesty dokázal střežit. Opravdu víte, koho si pouštíte do domu ?

 

Koncesní listina - Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob Živnostenský list - Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení Živnostenský list - Montáž, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení
Živnostenský list - Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje Živnostenský list - Montáž, údržba a servis Telekomunikačních zařízení


Certifikáty

Inspekční orgán AGA - Certifikát spolehliva-firma-2015_16jpg.jpgHospoodářská komora ČR - Osvědčení o členství
Osvědčení NBÚ od 19.5.2009 duveryhodna-firma-2015jpg.jpg